Drzwi wewnętrzne Vasco

Oferta drzwi wewnętrznych Vasco w sklepach Lasota

Drzwi wewnętrzne VASCO. Sprawdź ofertę drzwi Vasco w sklepach LASOTA

W sklepach Lasota w Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie znajdziecie również szeroką gamę drzwi wewnętrznych VASCO.

Od 15 lat na polskim rynku prężnie rozwija się firma Kospan, której marka Vasco została wzbogacona o niezwykle interesującą kolekcję drzwi. Nie bez znaczenia dla produkowanych przez firmę Vasco drzwi pozostaje, zatem fakt, iż w gestii producenta znajduje się również boazeria panelowa oraz listwy profilowane. W chwili obecnej w skład oferty wchodzi sześć świetnie przygotowanych pod względem, jakości i estetyki wykonania kolekcji – Porto, Faro, Aveiro, Braga, Madera oraz Lisbona. Różnice między nimi polegają nie tylko na samych kształcie drzwi i oferowanemu designie, ale również i na wykończeniach.

Drzwi VASCO w kolekcji Faro, Porto i Lisbona wykorzystano wykończenie CPL, kolekcja Braga charakteryzuje się wykończeniami Decorative zaś Wood Decor odnosi się do kolekcji Aveiro. Zaokrąglone brzegi, laminat niewidoczny, niezamontowany na krawędzi przylgi, bez widocznych łączeń sprawia, że drzwi VASCO znakomicie spełniają poszczególne normy estetyki wykończenia. Oferta drzwi VASCO przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie nowoczesność i niepowtarzalność wzornictwa. Poszczególne kolekcje znakomicie sprawdzą się zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach. Z pewnością okażą się znakomitym dopełnieniem aranżacji pomieszczeń, zapewniając przy tym zarówno bezpieczeństwo użytkownikom.

Pobierz katalog drzwi wewnętrznych VASCO

Sklepy z drzwiami LASOTA

Jeśli szukacie solidnych, eleganckich drzwi wewnętrznych warto zapoznać się z pełną ofertą na naszej stronie.

Zapraszamy również na ekspozycje drzwi wewnętrznych drewnianych w sklepach Lasota:

  • w Aleksandrowie Łódzkim,
  • w Ozorkowie,
  • w Zgierzu.

  • Potrzebujesz fachowego doradztwa w sprawie wyboru drzwi wewnętrznych drewnianych ? Odwiedź nasz Oddział lub zadzwoń.